top of page

Balodis izvēlas vardarbību


Lai gan Mārtiņš Balodis ir deklarējis, ka “siltas asinis viņu neuzrunā”[1], skatoties uz to, kas notika svētdien OZO Golfa laukumā, jāatzīst, izskatījās tieši pretēji - Mārtiņš “woke up and chose violance”!


Realizēti četri berdiji, kas tajā dienā nebija pa spēkam pat tādām RTM berdiju mašīnām kā Keņins, Vapne, Pursley, Hyllested, Krištopans u.tml.. Tas nozīmē tikai vienu – tūres pazudušais dēls, kurš uz 10 gadiem bija iepauzējis dalību RTM (pirms šīs sezonas pēdējo reizi Mārtiņš reģistrējis spēli RTM tālajā 2014. gadā), ir atpakaļ!


Tautā klīst runas, ka brīdī, kad Mārtiņš ar savu laivu, kura ir attiecīgi situācijai noekipēta “smagāk nekā NATO zemūdenes Ādažos”, iepeld kādā no Latvijas iekšējiem ūdeņiem, pārējie makšķernieki neviļus pieklusina savus motorus, pabrauc nomaļus, vai pat velk savus airus krastā. RTM “jaunieši” līdz svētdienai vēl nebija sapratuši kāda kalibra nezvērs ir Balodis, tādēļ nav pārsteigums, ka vienīgais, kurš svētdien nenobijās un varēja izrādīt kādu pretestību Mārtiņam ir viņa ilggadējs golfa sacensību oponents no Farmers tūres Ainārs Mednis.   


Ainārs pēc fronta bija visa posma vadībā ar -3 stroke netto. Bet tad Mārtiņš maksķerēšanā iemācīto pārlika uz golfa laukumu – pāris mānekļi – lasi bogijs vieglākajā Ozo bedrē Nr. 11 un trekna ēsma (double bogijs) citā vieglajā bedrē Nr. 14, zinot, ka sekos berdijs 16. bedrē un neto berdijs 18. bedrē, to redzot Ainārs apjuka. Rezultātā diezgan pasmags finišs, ļaujot iekrāto pārsvaru pēc 14 bedrēm palaist vaļā un paspiežot roku Mārtiņam ar pirmo uzvaru RTM karjerā.Trešajā vietā Mairis Vīnšteins.


Šonedēļ kalendārā paredzēts tikai viens RTM posms – Cope priekam ar Salmo, jo brīvdienās norisināsies Latvian Mid-Amateur and Senior Open Championship, kurā skaidrs, ka RTM tehniskie spēlētāji plūks laurus dažādās disciplīnās. Vienīgais jautājums, kas šobrīd nodarbina RTM bukmeikerus ir kādu koeficientu piešķirt Mārtiņa Baloža iespējai izcīnīt back-to-back uzvaras, ņemot vērā trešdienas tematiku un to, ka paņemt makšķeres no konkurenta vienmēr ir aizraujoši..

 


74 views

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page