top of page

Dašutins Mitigē vispārliecinošāk


Every dog has his day”, nesatricināmi noteica Tony Montana un ar vieglu roku novāca no sava ceļa divus korumpētus pogainos – Frenku un Melu, kuri traucēja viņa netīrajam kokaīna biznesam Miami!


Tiem, kas neatpazina tā, protams, ir tikai viena no episkajām epizodēm Scarface trillerī… Toties tieši šādā noskaņojumā svētdien pamodās “RTM Scarface” Svens, El Muchacha, Dinsdorfs. No rīta, iedevis sievai atvadu skūpstu, Svens, kurš pagājušajā sezonā treniņa laikā ieguva gandrīz tādu pašu rētu kā Al Pachino, ar ļoti ļauniem nodomiem virzījās uz Ozo laukuma pusi. “Ja iepriekšējo reizi es to izdarīju netīšām, tad šoreiz man vairs jautājumu nav, kas jādara – jādara”. Un tā Svens, pēc diezgan “netīra” sākuma starta bedrēs (1 PAR; 3 Bogiji un 1 Doubls), un ar “netīrām” domām nonāca pie 6. bedres izsitiena. Neko nesakot aizlīda visiem pārējiem flaita biedriem pa priekšu, izvilka savu 3 hibrīdu un nospieda gaili… pārējais ir redzams video, vien piebildīsim, ka tas ir Svena otrais Hole in One tajā pašā bedrē..

In this country you gotta make the money first. Then when you get that money, you get the power”. Tas pats Tony, tas pats Scarface. Un tieši šādas domas Igoram Dašutinam, aka Dashooty, šaudijās pa galvu pēc iepriekšējas sezonas un šogad aizvadītās vienas spēles, kurā tā arī neko nozīmīgu (lasi – iekļūt top 10 RTM) parādīt neizdevās. “Kad vēl to izdarīt, ja ne sezonas pirmajā Lielajā Ķiverē, kurā ir dafiga punkti, un sapulcējušās visas Autoritātes”, sestdien vakarā pie sevis sprieda Igors..


Pēc Frontā uzrādītā -2 stroke netto, Igora pārliecība par saviem spēkiem tikai auga. Pēc pieveiktām 15 bedrēm Igors jau bija “neaizskarams” -5 stroke netto un pārliecinoša vadība pār visu laukumu. Mirkļa vājums 16. un 17. bedrē, bet tās jau ir nevajadzīgas detaļas un Igors Dašutins kopš svētdienas ir iegravējis savu vārdu RTM grand slam uzvarētāju alejā.


Lai uzvarētu Lielo Ķiveri ir vajadzīgs kaut kas vairāk nekā labi “šāvieni”. To ātri saprata visi pārējie RTM censoņi, kuri nespēja realizēt plānu, jo acīmredzami plāns īsti nebija sagatavots.  Turpretim Igors, MITIGATE (www.mitigate.dev) komandas (posma ģenerālsponsors) iedvesmots, mitigēja laukumu pēc vislabākajiem priekšrakstiem – pārliecinošs laukuma menedžments, piesardzīga nūju izvēle, treniņi un sagatavošanās, darbs pie mentālās pārliecības nostiprināšanas, un visbeidzot laikapstākļu vērā ņemšana – tas viss svētdien bija redzams Igora spēlē, un rezultāts ir likumsakarīgs. Otrajā vietā Kristaps Krištopans, bet trešajā Mārtiņš Priede.

Apsveicam!


Trešdien tūre dodas savā pirmajā izbraukumā uz, iespējams, labāko pilsētu, kurā dzīvot aktīviem pilsoņiem Latvijā – Siguldu, kur vienmēr viesmīlīgajā Reiņa trasē notiks S! Golf Open. Reģistrējušies vērā ņemami 36 dalībnieki, ieskaitot galveno MITIGATORU Arvi, kurš bija spiests izlaist pats “savu” posmu, kārtojot svarīgākas lietas.

 

 

 

 

 

131 views

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page