top of page

Jānis Vaišļa iegūst Iron Balls

Ja motociklistem ir prestiži 11 dienās pieveikt 18 000 kilometrus un iegūt “Dzelzs pakaļas” statusu, tad RTM golfa challangers Edgars Zālītis ir radījis izaicinājumu golferiem iegūt “Dzelzs olas” rūdījumu, pieveicot vienā dienā trīs golfa laukumus.


Dienu pēc maratona ir sagurums. Bet tas ir patīkams un nāk kopā ar sajūtu, ka šo noteikti gribētos atkārtot! Ja ne šonedēļ, tad nu pēc kāda gadiņa, obligāti!


Papildus ierastajiem pārbaudījumiem, ko sniedz golfa spēle, pamata lietas, kas bija jāpārvar maratonistiem bija:

  • 12 stundas golfa;

  • 54 bedrītes, jeb 220+ sitieni un, iespējams, vismaz vēl tikpat daudz treniņu vēzieni;

  • Kārtīga svelme (+32 grādi jau pirmā raunda vidū);

  • Jānoiet aptuveni 30 km, jeb 37 000 soļi;

  • Nodedzinātas aptuveni 5000 kalorijas.


Labāko rezultātu no visiem RTM maratonistiem un savu pirmo! (ar visu spēlētāju datiem varat iepazīties RTM mājaslapā -> Reitingi -> Intelligence Portal) uzvaru RTM karjerā izcīnīja Jānis Vaišļa – 221 sitiens. Otrajā vietā Sergejs Miroļubovs – 224 sitieni, bet trešajā Svens Dinsdorfs ar 225 sitieniem.


Sergejs ilgstoši atradās vadībā, apliecinot, ka savos tikai 67 gados ir lieliskā fiziskā kondīcijā. Tomēr kā pēc mača atzina pats Sergejs, trešā raundā vidū, saprotot, ka šādā tempā turpinot, viņam nebūs vairs spēka, lai pateiktu uzvarētāja runu, laipni palaida sev priekšā no muguras skrienošo Vaišļas spēka kumeļu Jāni. Neskatoties uz to, ka otro raundu Jānis sāka ar diviem autiem pirmajā bedrē, ar katru no raundiem progresēja un uzrādīja ar vien labāku un labāku rezultātu. Janka parādīja, ka viņš ir īsts “Etiopietis” un turpināja kāpināt tempu arī finiša taisnē – Jūrmalā uzrādot labāko stroku (78) no visiem, un likumsakarīgi, izcīnija uzvaru.


Fun Fact – pagājušā gada Iron Balls kausa ieguvējs – Jānis Spalviņš kļuva arī par RTM 2022 čempionu!


Ko mēs no šī varam secināt? Pirmkārt, lai izcīnītu Iron Balls, tevi jāsauc par “Jāni”. Otrkārt, iespējams, mums jau priekšlaicīgi ir zināms jaunais RTM čempions. Treškārt, tie, kuri nepieteicās maratonam, iespēju izcīnīt sezonas lielāko trofeju ir samazinājuši līdz minimumam..


P.s. ja var ticēt ierakstiem Gamebook (RTM mediju departaments ir parāk saguris, lai faktčekotu), divi no maratonistiem, kuri vienīgie gāja flaitā divatā un pa priekšu visiem – Mareks un Lauris, pēc Jūrmalas esot aizskrējuši arī uz Turaidu un dienu pabeiguši ar vēl vienām 18 bedrītēm Reinī!!


Visiem maratonistiem un pārējiem zvēriem novēlam Līgo svētkos spēt “atjaunoties”, jo svētdien ir sezonas pirmais un pēdējais Rainbow – Yellow Forward (dzeltens; zils; sarkans; balts un tā uz apli).

2 views

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page