top of page

Latvian John Daly iegriež ballīti

Īsi pirms Latvijas Midamatieru un Senioru čempionāta (par kuru mums noteikti būs komentāri drīzumā) RTM aizvadīja savu kārtējo trešdienas posmu, kurā šogad otro gadu pēc kārtas par balvu fondu rūpējās Latvijas makšķerēšanas veikalu gigants Salmo https://salmo.lv.


Nav šaubu, ka ja tu esi labs golfā, tad principā tu esi labs arī visos sporta veidos, ieskaitot maksķērēšanu, jo golfs prasa ne tikai izcilu precizitāti, pacietību, stratēģisko un matemātisko domāšanu, koordināciju, bet arī labu fizisko formu, daudz laika un ievērojamus finanšu līdzekļus, ko veltīt sevis nepārtrauktai pilnveidošanai. Tieši šī iemesla dēļ, lai atbalstītu biedrus, papildus trešdienas balvām Salmo izsludina RTM Gada makšķernieka titulu - šī gada  Noslēguma pasākumā – Gala Dinner, tiks prezentēts slide show ar visām Salmo CEO Jānim Vaišļam (RTM grupas čatā) iesūtītajām bildēm, kurās ir redzams RTM biedrs ar zivi, būtu labi klāt svars vai garums. Nav teikts, ka titulu saņems lielākās zivs īpašnieks, iespējams atraktīvākā bilde, tā Jānis: “Nelielā komisijā izvērtēsim, kurš ir bijis šogad veiksmīgākais  uz ūdeņiem un pasniegsim personalizētu  RTM Spiningu vai makšķeri, to skatīsimies pēc situācijas”.


Uz priekšu zēni!


Posms pats par sevi ne ar ko īpašu neizcēlās – kopumā 40 spēlētāji; dzeltenie tee; daži spēlēja labi; daži slikti; Jānis Spalviņš uzsita savu mīļāko ciparu (69), Uldis Šenkovičs visus izklaidēja ar dažādas raudzes sitieniem ar kātu (tādi bija visām gaumēm – ar dzelzi, draiveri, back to back wedgiem), viss kā parasti. Tieši tādēļ mēs mīlam šo sporta veidu, jo paredzēt, ko katrs raunds (tāpat kā ūdeņi) atnesīs nevar neviens.


Tas, kas, iespējams, dažus pārsteidza bija Ginta Zeltiņa ierašanās OZO golfa laukumā. Gints pirms sezonas valdes pieņemto jauninājumu dēļ bija paziņojis, ka: “RTM šogad nespēlēšu, dēļ valdes īstenotajām Ponzi shēmām”. Solītais makā nekrīt, un redzams, ka iztikt bez adrenalīna nespēj pat tādi pragmātiskie skaitļotāju prāti kā Gints. Tas, kas pilnībā nepārsteidza bija Ginta izvēlēto nūju buķete – viss, izņemot puteri! Tiem, kuri mazāk seko John Daly, brother from another mother, Ginta Zeltiņa gaitām golfa laukumos, iespējams, nezina, bet Gints bumbiņas ieripināšanai bedrītē jau labu laiku izmanto trīs nūjas – 8. dzelzi, sandvedžu un šad tad ar puteri.. Bet kā saka: "when you go black, you never come back", un puteris no Ginta somas tika izmests..


Trešdien Gints izcīnīja tikai savu otro uzvaru RTM 10 gadu karjerā, kuras laikā realizēti 59 Birdies, 689 PAR, 1174 Bogeys, 1044 Doubles or Worse, un kādi 5 vai 6 Hole in One (Gints pats viņus vairs neskaita). Tas nozīmē, pirmkārt, Gints joprojām ir izpildījis vairāk Hole in One, nekā izcīnījis RTM uzvaras.. Otrkārt, Ginta uzvara ir liels atvieglojums RTM valdei, jo pierāda, ka tās starpsezonā pieņemtie lēmumi (un nepamatoti saņemtie pārmetumi) ir veicinājuši sabalansētāku sastāvu un labāku konkurētspēju starp tūres dalībniekiem. Mūs priekšā gaida aizraujoša sezona, kuras 1/5 jau tūliņ būs aizritējusi.


Malači, zēni!


p.s. pēc uzvaras Ginča momentāli iegrieza ballīti kluba mājā, tā, ka tie, kas devās mājās ātrāk daudz ko palaida garām. Aicinām biedrus turpmāk rezervēt laiku, lai pakavēt kopā laiku arī pēc raunda abalvošanas ceremonijās, jo golfs ir jāsvina (katru dienu)!138 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page