top of page

LM veiksmīga nedēļa golfā

Pagājušā nedēļa pagāja ar kārtējiem diviem RTM Tour čempionāta posmiem. Tūre trešdien pirmo reizi šosezon piestāja Viesturu golfa laukumā (kopumā šosezon tur paredzēti divi posmi), bet svētdien kā ierasti mājās – OZO Golfa klubā par ko ziņosim atsevišķi.


Trešdien, par spīti  pirmajam reālajam karstumam un Viesturu GC kluba mājas neesamībai (joprojām norit būvniecības darbi), kas tradicionāli atveldzē spēlētājus pirms un pēc spēles, viss lauks (izņemot, protams, atsevišķus nelaimes putnus) uzrādīja vērā ņemamus rezultātus. Liela daļa pateicības pienākas tūres draugiem no Heineken, kas katrā posmā sniedz sportistiem palīdzīgu roku.
Lai uzvarētu trešdien bija nepieciešams vismaz -4 stroke neto, jo TOP 10 visi spēlētāji uzrādija level PAR, vai labāk. Atbilstoši RTM iekšējo greenkeeperu ekspertu atzinumam – “laukums pie noritošajiem būvniecības darbiem un salīdzinoši vēlās vasaras iestāšanās ir ļoti labā stāvoklī – greeni vienmērīgi (varbūt nedaudz lēnāki nekā RTM tehnāri vēlētos), farweji sausi, bet odi un citi moskīti, acīmredzot vēl nav modušies”. Tā teikt visi nosacījumi labu rezultātu uzrādīšanai.


Šādos apstākļos kā zivs ūdenī jutās Lauris Mežsargs. Noseglojis savu dzelzs rumaku stāvvietā, Lauris kā profesionāls nekustamo īpašumu attīstītājs, sākotnēji uzmeta aci būvlaukuma progresam, nosmīnēja, atlocīja piedurknes un ķērās pie darba. Pirmās astoņas bedres – 7 PAR un viens 1 BERDIE, pēc deviņām bedrēm - laukums PAR, kas pret Laura handikapu nozīmēja -6 Stroke Neto. Nevarētu teikt, ka tas bija pārsteigums pārējiem, jo visiem zināms, ka Lauris ziemā tomēr ir nopietni uzlabojis, gan fizisko formu, gan uzturējis arī wedgus siltus dažādos ārvalstu golfa turnīros. Bet sekojot līdzi tablo pārējie izjuta tādu pašu nolemtības sajūtu kā Bolderājā dzīvojušie skatās uz Jūrmalniekiem – jūra tā pati, smiltis arī, bet sāpīte tomēr paliek.


Vienīgā doma, kas “mierināja” pārējos, bija – nu gan jau Lauruha “savu” bedri atradīs.. Nostājoties uz 12. bedres izsitiena, Lauris bija mierīgs, taču, citējot Dāvi Nātriņu: “Viesturi ir kā labs klubs Talsos – viena nepareiza kustība un tu dabū pa muti!”. Lauris bedri pabeidza ar 8 sitieniem, un, lai gan līdz šim apzināti tablo neskatījies, tajā brīdī nolēma to izdarīt, lai saprastu cik liela ir skāde.. Apskatījās, saprata, ka uzvara visticamāk atstāta šeit, jo divi tūres pieredzējušie vilki – Edgars Zalītis un Andris Keisels bija Laurim pielidzinājušies, un nolēma, lai nu kā būtu, jāmēģina tomēr pabeigt spēle ar pēc iespējas mazāk atlikušajiem sitieniem, un vakarā tad jau ar savu golfa laukumu stratēģijas treneri sesijā jāpārrunā sajūtiņas..


Par lielu pārsteigumu Laurim un pārējiem – Edgars Zālītis un Andris Keisels katrs savu uzvaru atstāja 18. bedrē – sākumā Andris, bet pēc pāris minutēm arī Edgars - abi izpildot double bogijus palika dalītajā otrajā vietā..

Apsveicam Lauri, kurš izskatās no pirmās RTM uzvaras šogad kļuvis apgarots un weekendā izrēķinājās arī ar visiem https://www.nautilusgolf.com ceļotājiem Parīzes olimpiskajā golfa laukumā, uzsitot iespaidīgus 75 golfa sitienus!113 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page