top of page

Midsummer Afterparty

Pēc Jāņu/Līgo svētdienā notika šīs sezonas vienīgais Rainbow posms. Kopumā veseli 28 biedri bija spējīgi iziet uz starta, lai pārbaudītu savu meistarību no dažādiem tee (dzeltens, zils; sarkans; balts un tā uz apli). Dažādie izsitieni ir sarežģīti, jo bedres, kuras jāspēlē no pietuvinātiem tee, RTM tālšāvējiem parasti ir īpaši grūtas, jo ir vieglāk apturēt sievietes asaras, nekā nepaņemt draiveri PAR 4-5 no zilajiem vai sarkanajiem un nepamēģināt sasniegt grīnu ar vienu sitienu…


Tas parasti noved pie diezgan paredzami slikta iznākuma, jo bumbiņa mēdz noķert hazardus, kuri iepriekš nav zināmi.. Pirmais no šādiem karevjiem krita Arvis Zeile. Nav gan saprotams, kā Arvis pārvarēja ceļu policijas pēc svētku alkometra pārbaudījumu uz pārceltuves, bet tas arī uzskatāms par viņa tās dienas vienīgo sasniegumu, jo pat neliels Chapello svinga tips pirms raunda neglāba Arvi no 55 sitieniem frontā..


Par pārsteigumu visiem, bija viens spēlētājs, kurš pirms mača jau reindžā deklarēja, ka “šodien ieradies pēc visas bankas”. Tas bija neviens cits kā Pēteris Guļāns. Acīmredzot svētkos Pētera kedijs “did the beer drinking form him”, kā rezultātā Pēteris sabirdinājā karjeras labāko berdiju skaitu – 4, un attiecīgi arī labāko stroku 80, kas stroke netto ieskaitē deva pārliecinošus -6!


Pēterim, gan nācās savu meistarību pierādīt arī pārspēlē, jo ranga vicelīderis Edgars Zālītis, kurš vispār šajā dienā bija noskaņots sev neraksturīgi labsirdīgi, jo jau uz 14 bedres novēlēja Pēterim uzvaru.. Tomēr ar garu bogija putu 18. bedrē pielīdzinājās Pēterim un nolēma jaunuli notest(ēt) pārspēlē. Vēl gan abiem finālistiem vajadzēja sagaidīt no muguras uzbrūkušo deputātu Krištopanu vecāko, kurš realizējot PAR 17. varētu pievienoties pārspēlē, bet tā nenotika.


Pārspēlē Edgaram klasisks “efeičs” 13. bedres ūdenī, bet Pēterim bumbiņa pēc kontakta ar 9 dzelzi apstājās dziļā rafā zem priedes 2 cm no auta līnijas. No malas izskatījās, ka abiem tā būs maza čura zem matrača un ar diviem doubliem cīkstoņi varēs doties uz aktārotu pārspēli.. Taču pretēji prognozēm, un pieturoties pie rīta solījuma, Pēteris piečipoja bumbiņu aptuveni 5-6m attālumā no karoga un pārliecinoši raidīja putu bedrītē, nodrošinot sev pirmo uzvaru RTM karjerā!
Aspveicam uzvarētājus un tiekamies trešdien Jūrmalā Latvijas Amatieru čempionāta priekšspēlē no Baltajiem tee!


7 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page