top of page

RTM MATCH PLAY 1. kārtas apskatsCienījamie golferi, ir aizvadīta pirmā kārta Match play turnīrā. Turpmākajās rindās ielūkosimies čaļu sasniegtajos varoņdarbos.


Trakākais macš. Imants Krēsliņš pret Deividu Pursley. Šī tikšanās noslēdzās vien uz 18. bedres. Imants, ‘’frontā” paņēma visas bedres, kur viņam bija sitiens pret Deividu, bet ‘’back 9’’ citu golfu spēlēja amerikānis. Imants 16. bedrē pēc draiva neatrada bumbu,  kas jau uz 17. bedres deva 1Up Deividam.  Šeit abiem bogey, taču, Imantam sitiens un viss izšķīrās uz pēdējās bedres. PAR Krēsliņam un nākošais raunds Match play.


2x Match Play čempions Kaspars Freimanis turpina būt izcils šī formāta dejotājs. Pirmajā dejā viņš visai viegli tika galā ar Uldi Baranovu 6&5. Līdz šim, sezonas laikā, nekas neliecina par sakarīgu spēli no ‘’scrach’’, bet allaž ierodoties uz 1:1 maču Freimanis kļūst par letālu ieroci daudziem. Otrajā kārtā Freimanim pretī būs Andris Keisels. ‘’Ap grīnu čipo tikai tie, kam +HCP vai arī tie kam 20 un vairāk’’ – lieki teikt, kurš šajā pārī čipos un kurš putterēs.


Latvijas divkārtējais čempions Nikolajs Keņins, veselības problēmu dēļ (sāpoša kāja) šo sezonu vairāk pavada romantiskās pastaigās kopā ar mums RTM, un ik pa laikam sev pajautājot: ‘’Koļa, ko TU dari?’’.  Nikolajs nespēlē golfu slavas, naudas vai titulu dēļ – viņš spēlē, lai būtu paraugs un iedvesmotu citus! Dāvis Nātriņš tagad, ir karstākais Matcplay spēlētājs, jo Koļu paņēma ar 10&8! Sandri Kalniņ – Tev daudz variantu otrajā kartā nav, ja vien Tu nesatiksies ar Koļu un nepajautāsi viņam pirms cīņas – Koļa, ko man darīt pret Nātriņu?


Mārupes ‘’Gurķis’’ Svens Dinsdorfs vēl driving range pirms sava mača, saprata – Siliņš, tas kas Valdis – draivu liks 3 autobusa pieturas tālāk. Ko dod, distance ja nemāki ielikt bedrē ar pārliecību?! Valdi izmētāja otrais sitiens uz grīnu, bet grīnā viņš vairāk redzēja to kā nav, nekā ir! 10&8 Svens, iet tālāk. Pretī, otrajā kārtā Siguldas ‘’miegamika’’ Renārs Vuškāns. Teju līdzīgā manierē spēlē abi – bez liekiem riskiem un pragmatiski. Te var nepietikt ar 18 bedrēm.


Reinis Miljons/Adam Shumsky. Pirmais 9-nieks (Reinim 38, Adamam 36 stroke sitieni) 2up Adamam. Otro apli uz 10mitās Adams izmanto Reiņa ‘’double’’ pretī liekot 4 un jau 3Up. Pēc 14. bedres Reinis samazina starpību līdz 2down, taču turpinājums neseko, jo uztaisa divus bogey uz 15. un 16. bderes. Tūres debitants Adams Shumsky spēlēja labu golfu šajā mačā. Turpinājumā viņam pretī Mārtiņš Priede.


Šo rindu autoram, Armandam Tripānam, pirmā kārta bija jācīnās pret Gintu Zeltiņu. Un tiešām, tā bija cīņa! Lai arī vēl pirmajā 9niekā apgalvoja: ‘’Es jau mājās esmu zaudējis šo spēli’’, uz laukuma nekas par to neliecināja. Zeltiņš visu spēli izmantojot puttera vietā kādu no dzelžiem uz grīna zīmēja brīnumus. 12m, 3m, 5m – ar pirmo bedrītē. Kā nosaukt izcilu putterēšanu, ja nav puteris?! Spēles pagrieziena punkts – 12. bedre, Gints ar diviem ir lieliskā pozicijā grīnā. Tripāns, pirms sava otrā sitiena dialogā ar saviem tarakāniem, tos nostāda rindā un paziņo – Bez cīņas ‘’Ginčam’’ šo maču neatdot. Turpinājumā birdie uz 14. un 15, bedres. Paldies, Gintam par maču 3&2. Matīss, mums būs labs Mačs!


Jā jāizvēlas divi neparocīgākie pretinieki tad, manuprāt viņi pirmajā kārtā tikās savā starpā – Jānis Spalvīņš/Andris Sīlis. Pasakidrošu. Kā viens, tā otrs – pie jebkuriem apstākļiem laukumā, ‘’iekodīsies spēlē’’ un nelaidīs vaļā.


Pauls Vītols ir karstais jūnija spēlētājs. Uzvarējis individuāli un ar Valdi Siliņu ‘’Marupe CUP’’ cīnījās par kausu uz playoff bedres. Pret Mairi Vīnšteinu, Pauls varēja pat neizmantot savus jaunos elektriskos ratus, jo pastaiga bija viegla un bez īpašas piepūles. 7&5. Nākošajā kārtā Paulam pretī Lauris Mežsargs.


Lai visiem, laba spēle.

101 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page